KONST / Litografier / Färglitografi 7908161
nr 790 8161
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi , Franco Costa (f. 1934), 3/70, signerad, bladets mått: 82x73
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:41:57
150 kr
250 kr
350 kr